مدیریت شهری
 
بازدید دکتر ایزدی مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی از شهر تاریخی نراق و حضور در موزه شهاب سنگ نراق
تاریخ خبر :1398/01/03
استقبال از مسافرین نوروزی
مهندس سلیمانی فرماندار،مهندس یوسفی معاون ایشان،فدایی بخشدار و یوسفی کارشناس فرمانداری به همراه مهندس اسماعیلی شهردار نراق و آقایان آعلی و موسوی اعضای شورای اسلامی شهر نراق و تعدادی از راهنمایان انجمن گردشگری شهرداری نراق صبح اولین روز از فروردین ماه ۱۳۹۸ در ورودی شهر تاریخی نراق به استقبال مسافران و گردشگران نوروزی رفتند.
تاریخ خبر :1398/01/01
بازدیدفرماندار و همراهان ایشان از اماکن شهر تاریخی نراق
مهندس سلیمانی فرماندار،مهندس یوسفی معاون ایشان،فدایی بخشدار و یوسفی کارشناس فرمانداری به همراه مهندس اسماعیلی شهردار نراق و آقایان آعلی و موسوی اعضای شورای اسلامی شهر نراق صبح اولین روز از فروردین ماه ۱۳۹۸ از کاروانسرا و تاجرسرای حاج مهدی نراقی بازدید کردند
تاریخ خبر :1398/01/01
دیدار با حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهر تاریخی نراق
مهندس سلیمانی فرماندار،مهندس یوسفی معاون ایشان،فدایی بخشدار و یوسفی کارشناس فرمانداری به همراه مهندس اسماعیلی شهردار نراق و آقای آعلی ریاست شورای اسلامی شهر نراق صبح اولین روز از فروردین ماه ۱۳۹۸ با حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهر تاریخی نراق دیدار کردند.
تاریخ خبر :1398/01/01
نصب بیلبورد اختصاصی شهرداری نراق
✅ با همت و پیگیری شهردار نراق مهندس اسماعیلی،اعضاء شورای اسلامی شهر نراق و جمعی از خیرین عزیز نراقی برای اولین بار بیلبورد اختصاصی شهرداری نراق جهت معرفی این شهر تاریخی به هم وطنان عزیز و همچنین توسعه صنعت گردشگری،در مهمترین مسیر مواصلاتی کشور در کنار پارک جنگلی ۱۵خرداد دلیجان نصب گردید
تاریخ خبر :1397/12/29
📜 پیام مهندس مهدی اسماعیلی شهردار شهرتاریخی نراق به شهروندان فهیم نراقی در آخرین روز سال ۱۳۹۷
📜 پیام مهندس مهدی اسماعیلی شهردار شهرتاریخی نراق به شهروندان فهیم نراقی در آخرین روز سال ۱۳۹۷ بنام خدا 🔵 با عرض سلام و ادب و احترام خدمت کلیه شهروندان عزیز و محترم نراق . 🔴 باعث افتخار بوده است که بعنوان یک خدمتگذار توفیق داشته ام در خدمت شما عزیزان و خوبان نراقی باشم . سال 97 با تمام فراز و نشیبهای خود رو به اتمام است . 🔹با همت و همراهی اعضاء فهیم شورای شهر نراق و همچنین همکاران و پرسنل شریف و خدوم خود در شهرداری تلاش نمودیم جهت توسعه نراق گامهای موثری برداریم و پیگیریهای لازم و متعددی جهت پیشبرد و محقق نمودن خواسته های به حق شما عزیزان و همچنین برنامه های کلان شهر در حوزه های مختلف از طریق مدیران ارشد استانی و کشوری انجام داده ایم که متاسفانه بدلیل فراهم نبودن شرایط اعتباری دولت و از طرفی وابستگی درآمد شهرداری های کوچک به اعتبارات دولتی و به تبع آن نبود درآمد کافی در شهرداری نراق ، لذا با مشکلات جدی مالی مواجه بوده ایم و مجبور شدیم که از بسیاری از برنامه ها و پروژه ها و سایر امور فعلا صرف نظر نماییم و در این راستا نیز امکان کمک به شهرداری از مراجع بالا دستی در این شرایط وجود نداشته است . اما به هر حال با تدابیر عزیزان شورا و همکارانم در شهرداری توانستیم بحران شدید مالی را پشت سر گذاشته و اجازه ندهیم در ارائه خدمات مطلوب به شما عزیزان خللی بوجود آید . 🔸در سالی که گذشت شاهد روزهای خوب و خوش و زیبا با خاطره های فراموش نشدنی فراوانی بوده ایم که اتفاقات بسیار خوب و اثر گذاری برای شهرمان رقم زده است و البته روزهای تلخ و تاسف باری را نیز داشته ایم . عزیزانی به جمع مان اضافه گردیدند و متاسفانه عزیزان گرانقدری را با اندوه فراوان از دست دادیم که دیگر بین ما نیستند . برای روح بزرگ و ملکوتی همه شهدای گرانقدرمان و پدران و مادران و فرزندانی که به دیار حق شتافتند طلب رحمت و مغفرت الهی مینمایم . 🔶وظیفه خود میدانم میلاد با سعادت مولود کعبه و روز پدر و همچنین حلول سال جدید و نوروز باستانی را به یکا یک شما خواهران و برادران عزیز نراقی تبریک عرض نمایم و سالی سرشار از بهروزی و سلامتی برایتان آرزومندم و امیدوارم در سال آتی با همت و یاری تمام شما خوبان و همچنین خیرین نیک اندیش و والا مقام و نیز سایر مسئولین بتوانیم با همدلی قدمهای بزرگی در توسعه همه جانبه نراق عزیز برداریم . حق نگهدارتان . " مهدی اسماعیلی " ✅ شهردار و خدمتگذار مردم فهیم شهر تاریخی نراق
تاریخ خبر :1397/12/29
جلسه ستاد خدمات رسانی سفر ومدیریت بحران
جلسه ستاد خدمات رسانی سفر ومدیریت بحران بصورت همزمان تشکیل شد. جلسه ستاد خدمات رسانی سفر و مدیریت بحران بصورت همزمان به ریاست مهندس قناتی صبح سه شنبه بیست و هشتم اسفند97 با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید . در این جلسه کلیه اعضای ستاد خدمات رسانی و مدیریت بحران ضمن ارائه گزارش، اعلام آمادگی کامل ولازم جهت تسهیل شرایط پیرش مهمانان نوروزی و شهروندان شریف در کلیه شرایط در ایام نوروز را اعلام داشتند.
تاریخ خبر :1397/12/28
اعضای شورای هماهنگی ترافیک با حضور مهندس قناتی معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرماندار ظهر سه شنبه بیست وهشتم اسفند۹۷ از محور ارتباطی دلیجان _نراق بازدید کردند.
اعضای شورای هماهنگی ترافیک با حضور مهندس قناتی معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرماندار ظهر سه شنبه بیست وهشتم اسفند۹۷ از محور ارتباطی دلیجان _نراق بازدید کردند.
تاریخ خبر :1397/12/28
آماده باش کامل عوامل آتش نشانی شهرداری نراق از امروز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ خبر :1397/12/28
به مناسبت روز شهردار
قدردانی از شهرداران دلیجان به مناسبت روز شهردار امروز یکشنبه 26 اسفند 97 در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین غفوری فرد امام جمعه شهرستان دلیجان، قناتی معاون فرماندار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر دلیجان از شهردار فعلی و شهرداران سابق شهرداری دلیجان با اهدای لوح سپاس و شاخه گل قدردانی شد.
تاریخ خبر :1397/12/26
12345678910...